Nauka Jazdy Dario OSK Lublin
kom. 501 234 566 ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby) / ul. Faraona 6 (LSM)

Zmiany po 19 stycznia - Prawo Jazdy w Dario OSK

Jak zapewne wielu z Państwa wiadomo, od 19 stycznia 2013 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące zapisywania się na kurs Prawa Jazdy na terenie całej Polski.


Poniżej przedstawiamy w prosty sposób jak odbywa się całość przedsięwzięcia:


  1. 1. Zapisujemy się na kurs dzwoniąc, lub zapisując się na kurs poprzez nasz serwis internetowy.

  2. 2. Zdobycie zaświadczenia lekarskiego – przychodzicie Państwo na umówiony termin standardowych badań, dzięki którym uzyskacie Państwo zaświadczenie lekarskie o pozytywnym stanie zdrowia, oraz braku przeciwwskazań do prowadzenia aut mechanicznych.

  3. 3. Wypełnienie wniosku – jest to podstawowy wniosek kursanta, który pomagamy wypełniać w razie zaistniałej potrzeby.

  4. 4. Utworzenie Profilu Kandydata na Kierującego (PKK) – Po uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego, wypełnionego wniosku razem z dostarczoną przez Państwa fotografią należy udać się do Referatu Praw Jazdy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta lub Starostwa odpowiedniego do Państwa adresu zameldowania.

  5. 5. Kurs teoretyczny – W umówionych godzinach odbywacie Państwo należyty kurs teoretyczny, zgodnie z przyjętymi normami nauki.

  6. 6. Kurs praktyczny – Kurs praktyczny odbywa się po ukończeniu kursu teoretycznego. Zajęcia prowadzone są w dostosowanych do Państwa godzinach, w odpowiednim miejscu.

  7. 7. Egzamin wewnętrzny – po zakończeniu kursu teoretycznego, oraz praktycznego w naszym ośrodku, przystępujecie Państwo w umówionych dniach i godzinach do egzaminu wewnętrznego części zarówno teoretycznej, jak i tej praktycznej. Egzaminy można odbywać jednocześnie, lub w oddzielonych datach. Zdany egzamin teoretyczny, zachowuje ważność bezterminowo od dnia zdania owego egzaminu.

  8. 8. Egzamin Państwowy – ostateczny egzamin Państwowy (praktyczny) jest ostatnim etapem potwierdzającym Państwa umiejętności jazdy.


Przy pozytywnym wyniku dla części teoretycznej, jak i praktycznej wewnętrznego egzaminu umieścimy na Państwa profilu Kandydata na Kierującego stosowną informację o zakończeniu szkolenia w naszym ośrodku. Dzięki temu będziecie mogli Państwo podejść do egzaminu Państwowego.

IMG-INSTRUCTOR
Znajdziesz nas na: kom. 501 234 56 ul. Faraona 6 (LSM)
ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby)

Copyright © Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dario" - Dariusz Makuła