Nauka Jazdy Dario OSK Lublin
kom. 501 234 566 ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby) / ul. Faraona 6 (LSM)

O nas - Szkoła jazdy Dario OSK

Zapewniamy wszystkie normy szkoleń. Oddawana do dyspozycji nauka jazdy przez nas, zapewni Państwu dobry zakres nauki, który przełoży się na wyniki zdania prawa jazdy.


Firma Dario OSK została utworzona w wyniku fuzji z innym, znanym OSK w Lublinie. Mowa o OSK Ryszard Makuła, który na przestrzeni wielu lat prowadził profesjonalny zakres usług szkoleniowych. Cały czas jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się prowadzeniem zajęć na prawo jazdy, nieprzerwanie od 1999 r.


Chcemy być dla Państwa cały czas konkurencyjną firmą na rynku, która zapewnia pełen profesjonalizm, oraz przyjemne szkolenie mające na celu indywidualne podejście do każdego naszego kursanta. Stawiamy zarówno na młode jak i starsze osoby, które chcą zdobyć odpowiednie kwalifikacje na prawo jazdy kategorii B.


Nasze kursy prawo jazdy przygotowywane są z pełną starannością, oraz profesjonalizmem, zapewniając Państwu miła i fachową opiekę instruktorów, którzy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i niejasności związane z tematyką poruszania się w ruchu zorganizowanym.


Rozumiemy Państwa potrzeby, dlatego staramy się aby nauka jazdy była dla Państwa owocna pod względem merytorycznym, jak i również praktycznym. Dbamy o każdy istotny szczegół podczas indywidualnych jazd praktycznych.

IMG-INSTRUCTOR
Znajdziesz nas na: kom. 501 234 56 ul. Faraona 6 (LSM)
ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby)

Copyright © Ośrodek Szkolenia Kierowców "Dario" - Dariusz Makuła